Vinaora Nivo Slider 3.x

Onze missie!
Onze rol in het Lichaam van Christus is om haar te helpen opstaan als een Bruid die Jezus liefheeft met alles wat in haar is, door:

  •     Haar op te roepen tot volkomen toewijding aan het eerste gebod;
  •     Plaatselijk en landelijk bijeen te roepen tot eenparig gebed;
  •     Gebedsplekken te bemoedigen, te ondersteunen en te verbinden;
  •     Te werken aan een sterk landelijk netwerk van gebed.

Inleiding

De Opwekkingsconferentie (met Pinksteren op Walibi) wordt elk jaar ondersteund door voortdurend gebed&aanbidding in de 24uursgebedstent op het Opwekkingsterrein. Dit gebed gaat dag-en-nacht door en is open voor iedere bezoeker van Opwekking die mee wil bidden.

Nieuw: Gebedsplein

Dit jaar bevindt de Gebedstent zich op een nieuwe plek, namelijk naast de Nazorgtent. Opwekking heeft de verschillende vormen van gebed daar bij elkaar geplaatst en heeft zo een 'Gebedsplein' gecreeerd. Het doel van het Gebedsplein is om verschillende vormen van gebed aan te bieden aan de bezoekers van Opwekking, zodat Jezus tijdens de conferentie voortdurend gebeden en aanbeden wordt en het Lichaam van Christus groeit in brandende liefde voor Jezus en groeit in haar priesterlijke opdracht.

Naast de Nazorgtent, de Stiltetent/Gebedsreis en Prayer Station, die elk hun eigen team hebben, zorgt ons team van het 24-uursgebed voor de volgende onderdelen:

Gebedstent "Davids Tent"

In de tent vindt van 07:00 tot 23:00 uur aanbidding & gebed plaats, geleid door teams van enthousiaste bidders. Daar hebben we een simpel model voor samengesteld, zodat iedereen heel makkelijk kan meedoen met het gebed. Bezoekers van de conferentie kunnen gewoon deelnemen.

 

24-uursgebed-Cabine

De cabine is ingericht voor voortdurende voorbede waarvoor ieder zich kan inschrijven. Bezoekers worden vanuit Opwekking aangemoedigd zich voor een uur of meer op te geven. De voorbede kan individueel of groepsgewijs plaatsvinden en op verschillende manieren.

In het Nachtgebed vanaf 23:00 uur worden de gebedsvormen die overdag plaatsvinden in de Tent en in de Cabine samengevoegd.

 

Welkomst/infotent

Bij de “ingang” van het Gebedsplein is een welkomst/infotent, waar we belangstellenden informeren over wat er op het Gebedsplein gebeurt en hoe zij mee kunnen doen op de verschillende plekken. Hier kunnen zij zich ook inschrijven voor een uur (of meer) voor het 24-uursgebed in de Cabine. Daarnaast informeren we over gebed in Nederland en de diverse mogelijkheden om in hun eigen woonplaats aan te sluiten.

 

Hoe kun je meedoen in het vaste Gebedsteam
Je kunt meedoen als full-timer of als part-timer.

Full-timer zijn betekent:

- Dagelijks minstens 6 uur meewerken;
- Arriveren op donderdag 17 mei en samen het Pinksterweekend starten met een avondmaaltijd om 18u;
- Kamperen bij ons team, achter het Gebedsplein (waarschijnlijk);
- Werken in teams om het gebed te faciliteren;
- Eens per dag een gezamenlijke gebedsset, namelijk van 10-12u.
- Eten in de medewerkerstent van Opwekking, dus je hoeft niet te koken☺

    (geldt niet voor kinderen en partners);
- Vele uren bij God in de Gebedstent of in de 24-uurscabine;
- Een bijdrage aan Opwekking van € 25,-

 

Part-timer zijn betekent:
- Aangeven wanneer je tijdens de conferentie (18 mei-21 mei) mee wilt werken;
- Aansluiten bij de teams van full-timers om het gebed te faciliteren;
- Zelf alles regelen als je wilt kamperen en eten. Dat kan dus niet bij het team dat achter het Gebedsplein kampeert.

Aanmelding

De aanmelding verloopt als volgt:
Je meldt je aan bij 24-7Gebed: Aanmelding

Hier kun je je mogelijkheden en voorkeuren kenbaar maken.
Na verwerking krijg je een bevestigingsmail waar informatie in staat hoe je je vervolgens kunt opgeven bij Opwekking, waar je ook je 25 euro kan betalen.

 

Info:
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
06-40126793
www.24-7gebed.nl
www.opwekking.nl

 

Tenslotte:

We geloven dat iedere christen iets met gebed heeft, dus is iedereen van harte welkom om mee te doen. We zien er enorm naar uit om samen met jullie Jezus alle invloed te geven op de conferentie die Hem toekomt.